Vi gleder oss til å treffes!
Vi er på plass under Rørkjøp Årsmøte, og håper du tar turen innom oss. Du finner oss midt i messehallen under navnet Vitas Group – her møter du både Purus og Joti, og en gjeng som kan svare på det du lurer på.
Vi har med oss et bredt utvalg løsninger innen bolig, prosjekt og industri, fra designsluk og rennesluk til rustfrie løsninger og takavvanning. I tillegg kjører vi messetilbud og en enkel konkurranse hvor du kan vinne en Garmin Forerunner-klokke!
For oss handler messen først og fremst om å møte bransjen. Det er her vi får innsikt i hva som faktisk etterspørres, hvilke utfordringer som oppstår og tilbakemelding om hva som kan gjøres annerledes.
Vi tar gjerne en prat om konkrete prosjekter, tekniske løsninger eller produkter du er nysgjerrig på.
Fra designsluk til industrielle løsninger
Vi har med oss produkter og løsninger tilpasset flere behov og bruksområder.
- Designsluk for moderne bad: Purus Line, Purus PRO Line + rister
- Rustfrie renner og sluk for krevende miljøer som fabrikker, næringsmiddelindustri, fiskeoppdrett. bilverksted osv.
Sammen under Vitas Group
På messen står vi samlet under navnet Vitas Group, hvor også Joti er representert på standen. Her vil det blant annet bli vist frem løsninger som taksluket Joti Super UV, nyhetene Joti Monteringsplate, Joti Line og Joti XL Tile Insert.
Dette gir et bredere bilde av kompetansen og produktspekteret vi samlet tilbyr – fra tradisjonelle løsninger til mer spesialiserte behov.
Fellesnevneren er løsninger som er utviklet med tanke på installatøren, som fungerer i praksis.
Vi sees!
Har du spørsmål i forkant av messen, eller er det noe spesielt du ønsker å se nærmere på? Ikke nøl med å kontakte oss.